Dijital Abonelik Sözleşmesi Onayı Nasıl Yapılır?

Hemen Öğren

ŞokNet Evde İnternet Kampanyaları ve Fiyatları

Her bütçeye uygun evde internet kampanyaları ŞokNet'te… Türkiye'de ilk kez, evlere taahhütsüz ve ön yüklemeli interneti getiren ŞokNet, şimdi 197TL'den başlayan fiyatlarla hizmetinizde! Hemen 100mbps kadar adsl, vdsl ve fiber internet paketlerinden bütçene ve ihtiyacına uygun olanı seç, formu doldur seni geri arayalım. Sınırlı süre geçerli bu evde internet kampanyalarını sakın kaçırma!

16 Mbps'e kadar hız

320,00 ₺

197,00 ₺

'den başlayan fiyatlarla
 • Faturasız Aylık ödeme yapıp kullanırsınız
 • En Uygun Fiyat garantisi
 • Taahhütsüz Taahhüt vermenize gerek yok
 • Kotasız AKN / AKK yok
 • Kolay İptal Kolayca iptal edebilirsiniz
Başvur

35 Mbps'e kadar fiber hız

330,00 ₺

237,00 ₺

'den başlayan fiyatlarla
 • Faturasız Aylık ödeme yapıp kullanırsınız
 • En Uygun Fiyat garantisi
 • Taahhütsüz Taahhüt vermenize gerek yok
 • Kotasız AKN / AKK yok
 • Kolay İptal Kolayca iptal edebilirsiniz
Başvur

100 Mbps'e kadar fiber hız

340,00 ₺

237,00 ₺

'den başlayan fiyatlarla
 • Faturasız Aylık ödeme yapıp kullanırsınız
 • En Uygun Fiyat garantisi
 • Taahhütsüz Taahhüt vermenize gerek yok
 • Kotasız AKN / AKK yok
 • Kolay İptal Kolayca iptal edebilirsiniz
Başvur

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarifeler yalın internet olup taahhütsüzdür ve TL yüklemelidir.

Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan bağlantı hızına kadar, altyapının destekleyeceği en yüksek hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

35 mbps ve 100mbps tarifede vdsl alt yapıda modem zorunlu olmayıp, fiber altyapıda ise modem kullanımı zorunludur ve aylık 40₺ olarak tarifeye kira bedeli eklenir. Abonelik iptal durumunda modemin Alfa İletişim’e 15 gün içinde eksiksiz bir şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Modemin iade edilmemesi durumunda 1200₺ faturalanacaktır.

VDSL altyapıda modem zorunlu olmayıp, talep edilmesi durumunda sıfır modem ücreti 960 TL, VDSL Yenilenmiş Modem modem ücreti 600 TL kapıda ödemelidir.

469 TL olan kurulum bedeli bir defaya mahsus ilk ödemede alınmaktadır.

197 TL indirimli paket sadece yeni başvuru yapmış olan Şoknet müşterileri için geçerlidir. Mevcut Şoknet müşterileri bu paketten faydalanamaz.

Abone’ye ait bağlantı adresindeki her türlü bina içi kablolama Abone’ye aittir. Şok Net tarafından aktif bilgisi iletilen hizmetin Abone’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeniyle, abone tarafından kurulumun gerçekleştirilmemesi, Şok Net tarafından faturalandırmaya engel değildir.

İnternet taşıma işlemi eski internet hizmeti servis sağlayıcının taşıma başvurusunu onaylanmasıyla tamamlanacaktır.

Aboneler, kampanya kapmasındaki hizmetler ile ilgili talep/şikâyet bildirimlerini 0850 800 07 65 Destek Hattı’na telefon ile veya info@alfailetisim.com.tr e-posta adresine göndererek ulaştırabilir.

Şok Net, tarife ve kampanyalardaki değişiklik hakkını saklı tutar.

Aboneler, Şok Net Kampanyası Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’nu imzalayarak kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

Hemen Başvur Arayalım!

ŞokNet

Evde internet hizmeti arıyorsanız size harika bir haberimiz var. Şok Market zinciri Alfa İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş ile yaptığı protokolle Türkiye’de ilk kez ön ödemeli, faturasız ve taahhütsüz ev internetini kapınıza kadar getiriyor. 

KOTASIZ, LİMİTSİZ YALIN İNTERNET, SINIRSIZ VERİ, SINIRSIZ KEYİF 

Peki kotasız, sınırsız ve limitsiz internetin eşsiz özgürlüğünü ve konforunu Şok net ev interneti ile keşfetmeye hazır mısınız? Şok Net ile altyapınızın desteklediği en yüksek hızı alarak internette donmadan sörf yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca taahhütsüz ve ön ödemeli olarak sunulan hizmetimizle, istediğiniz zaman istediğiniz kadar sınırsız internet kullanma özgürlüğüne sahip olacaksınız. 

ŞOKNET İNTERNET FİYATLARI VE KAMPANYALARI 2024 

ADSL altyapımızda 16mbps, VDSL altyapımızda 35mbps, 100mbps, Fiber altyapımızda ise yine 35mbps ve 100 mbps olarak toplamda 5 farklı paket sunuyoruz. Bu kapsamda yeni müşterilerimize özel 2024 kampanyalı internet paket fiyatları ADSL alt yapıda 16mbps 197 TL, 35mbps ve 100mbps hem VDSL, hem de FİBER alt yapıda 237 TL’den sunuyoruz. Bu ev interneti fiyatları sadece yeni aboneler için geçerlidir. 

2024 ŞOKNET  ADSL, VDSL VE FİBER KAMPANYALI FİYATLARI NE KADAR?

Hız

Alt Yapı Tipi

Adil Kullanım

Aylık Ücret

16 Mbps

ADSL

Limitsiz, Kotasız

197,00 TL

35 Mbps

VDSL

Limitsiz, Kotasız

237,00 TL

100 Mbps

VDSL

Limitsiz, Kotasız

237,00 TL

35 Mbps

FİBER (Modem Zorunlu) + 40 TL

Limitsiz, Kotasız

237,00 TL

100Mbps

FİBER (Modem Zorunlu) + 40 TL

Limitsiz, Kotasız

237,00 TL

Bizde bu fırsatı kaçırmak istemeyeceğinizi biliyoruz. Öyle ise sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak veya 0850 800 07 62 - 0850 800 07 82 numaralı satış hatlarımızı arayarak Şoknet evde internet kampanyaları hakkında bilgi alabilir hemen abonelik başlatarak avantajlı tekliften yararlanabilirsiniz. Şok Net ev internet paketleri ile sınırsız internet keyfini yaşamak için vakit kaybetmeyin. Hem uygun fiyat avantajıyla hem de güvenilir hizmetle tanışmak için şimdi başvurun! 

PEKİ 2024 EN UCUZ EVDE İNTERNET HANGİ FİRMADA? 

Ancak ŞokNet ev interneti fiyatları yalın internet kampanyamızla müşterilerimizin altyapısının desteklediği en yüksek hızda müşterilerine hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu kapsamda fiyatımız 197 TL gibi bütçenizi zorlamayacak düşük rakamlardan başlamaktadır. 

ŞOK NET’E NASIL GEÇEBİLİRİM? 

Şok Net'e geçiş işlemi oldukça basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Mevcut internet hizmetinizi Şok Net'e taşımak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. 

 1. Mevcut hizmet numaranızı kullanarak online başvuru formunu doldurun. Bu formu doldurduktan sonra başvurunuz en kısa sürede incelenecek ve onaylanacaktır. 
 2. Başvurunuz onaylandıktan sonra, mevcut üyeliğinizi iptal etmeden güvenli internete E-devlet üzerinden onay vererek, 48 saat içinde aboneliğinizi Şok Net'e taşıyabilirsiniz. Bu süreç oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşir. 
 3. Şok Net’te önce hizmetiniz aktif olur ve kullanmaya başlarsınız. Sonrasında ilk ödemenizi yaparsınız. 

EV İNTERNETİ NEDİR? 

Ev interneti, günlük yaşantımızın olmazsa olmazları içerisinde yerini çoktan aldı. Evlerimizdeki birçok elektronik cihazı kullanabilmek için internete bağlı olması gerekiyor. Bilgisayarlar, televizyonlar, tabletler, akıllı süpürge robotlar işte tam bunların bir parçası. 

Bu kapsamda da milyonlarca kişi bu elektronik cihazlarını kullanabilmek için evde sabit yalın internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Bizde ŞokNet olarak, sizin ihtiyaçlarınızı biliyor evinize alabileceğiniz maksimum hızlı interneti sağlıyoruz. 

Bununla da yetinmeyerek ev interneti kampanyalarımızla, rekabetçi ve avantajlı seçenekler sunarak bütçenize büyük kolaylık sağlamayı amaçlıyoruz. ŞokNet'in ev interneti çözümleri, yüksek hızlı ve güvenli internet deneyimi sunmanın yanı sıra, çeşitli tarife seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza uygun bir paket bulmanızı kolaylaştırıyoruz.